Svet-Stranek.cz
Česko Slovenská SuperStar

O SuperStar:Česko Slovenská SuperStar

O SuperStar

Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků.
Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země.

„Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák.

Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur!

Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma.
Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš.

Spojenie dvoch krajín do jednej sútaže dáva veľkolepej show nový rozmer. Hlavnou myšlienkou projektu je spojiť dva blízke národy v snahe nájsť nový spevácky talent, ktorý prekročí hranice svojej krajiny.

„Česko Slovenská SuperStar je pre Markízu aj Novu dosiaľ najväčším spoločným projektom. Po prvýkrát v histórii budú svoju spevácku hviezdu hľadať dve samostatné krajiny spoločne. SuperStar na rozdiel od Testov národa, futbalu či hokeja nebude o vzájomnom súboji Slovákov a Čechov, ale o spoločnom hľadání hviezdy, ktorá oslní divákov v oboch krajinách. Verím, že hľadanie bude nakoniec úspešné a že se pri ňom naviac budeme skvele baviť“, hovorí generálny riaditeľ TV Nova, Petr Dvořák.

Výherca súťaže získa okrem titulu SuperStar exkluzívnu nahrávaciu zmluvu a ročný televízny kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát zasadne hviezda nemeckého showbiznisu Marta Jandová, slovensko-česká speváčka Dara Rolins a speváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicou bude Adela Banášová a Leoš Mareš.